Nagroda za popularyzację nauki przyznana

wpis w: Ogłoszenia | 0

Kraków-Warszawa 21.10. 2022 r.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Historyków Starożytności ma zaszczyt poinformować, że na posiedzeniu Zarządu SHS w dniu 21. 10. 2022 r. postanowiono przyznać nagrodę za popularyzację wiedzy o antyku Pani Annie Mączakowej. Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się 4. XI 2022 r. o godz. 12:00 w Sali A (Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa)

Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość członków i sympatyków Stowarzyszenia Historyków Starożytności, Polskiego Towarzystwa Historycznego oraz osoby związane z osobą Laureatki.

W programie uroczystości przewidziane jest:

1. Otwarcie spotkania i powitanie zebranych gości (prezes SHS prof. Marek Wilczyński i dziekan Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego prof. Łukasz Niesiołowski – Spanò)

2. Laudacja i odczytanie uchwały Zarządu SHS o przyznaniu nagrody za popularyzację wiedzy o Antyku Pani Annie Mączak (Sekretarz Generalny SHS prof. Ryszard Kulesza)

3. Wręczenie nagrody i dyplomu (prezes SHS prof. Marek Wilczyński i Sekretarz Generalny SHS prof. Ryszard Kulesza)

4. Wystąpienia i wspomnienia zaproszonych Gości.

5. Symboliczny poczęstunek z lampką wina – okazja do prywatnych, nieformalnych rozmów i wspomnień.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Historyków Starożytności

Prezes SHS